FAQs Complain Problems

समाचार

Staff

Photo Name Designation Section Email Phone
Mr. Birendra Dev Bharati Chief Administrative Officer 9851275947
श्री देवी प्रसाद उपाध्याय उपसचिव शिक्षा शाखा ९८५१०६७३७२
श्री सत्यनारायण लाखे इन्जिनियर (आठौं तह) प्राबिधिक शाखा ९८४१२८०२३२
श्री नेत्र नारायण पौडेल अधिकृत (आठौ तह) शिक्षा शाखा ९८५११९९९४५
श्री सिता गुरुङ अधिकृत (आठौ तह) महिला तथा बालबालिका विकास शाखा ९८५२०५१९४६
श्री सन्तोष श्रेष्ठ लेखा अधिकृत लेखा शाखा ०१५५७२५१२
श्री शिला खनाल लेखा अधिकृत लेखा शाखा ९८४६४३६९९४
श्री अनुज घिमिरे प्रशासकीय अधिकृत प्रशासन शाखा ९८५११४३८२७
श्री विशाल यादव इन्जिनियर (सातौ तह) प्राबिधिक शाखा ९८४१८३६५९९
श्री देव प्रसाद श्रेष्ठ अधिकृत (छैठौ तह) योजना शाखा ९८५१११७८६५
श्री श्रीकण्ठ घिमिरे अधिकृत (छैठौ तह) जिन्सी शाखा ९८४१३७५३६५
Mrs. Bishnu Devi Kandel Administration Head Administration s.bishnu2490@gmail.com 9847664490
श्री ऋषिराम अधिकारी अधिकृत (छैठौ तह) उद्योग तथा सहकारी शाखा ९८४१३५२८३९
श्री नानीमैया कार्की अधिकृत (छैठौ तह) महिला तथा बालबालिका विकास शाखा ९८६३०३१८३२
श्री ज्ञानेन्द्र प्रसाद शर्मा अधिकृत (छैठौ तह) पशु शाखा ९८४३५१५०३८
श्री इश्वर प्रसाद घिमिरे अधिकृत (छैठौ तह) पशु सेवा शाखा ९८५१०५५३०६
श्री सिताराम कार्की इन्जिनियर (छैठौं तह) प्राबिधिक शाखा ९८४१६४४३०२
श्री रुपा महर्जन इन्जिनियर (छैठौं तह) नक्शा शाखा ९८४१५०७९२५
श्री दिपक कुमार यादव इन्जिनियर (छैठौं तह) नक्शा शाखा ९८५१२१४५७९
श्री सुनिल श्रेष्ठ इन्जिनियर (छैठौं तह) sunilstha80@gmail.com ९८४१८०९९३५
श्री अनिता बोहोरा इन्जिनियर (छैठौं तह) बाताबरण शाखा
Mr. Nischal Maharjan IT Officer / Information Officer IT Department ito.godawarimun@gmail.com 015572592
श्री दुर्गाधन सुनवर अधिकृत (छैठौ तह) रोजगार संयोजक ९८४१०७३३६१
श्री साहिला तामाङ ना.सु नगरप्रमुखको स्वकीय सचिवालय tamangshahila@gmail.com ९८५१२१८५९४
श्री राम आचार्य अधिकृत (छैठौ तह) राजस्व शाखा ९८५१०४७९९४
श्री सन्त बहादुर देशार अधिकृत (छैठौ तह) सामाजिक बिकास शाखा ९८४१५०५२६३
श्री राधिका घिमिरे आचार्य ना.सु जिन्सी शाखा ९८६१७०५२३७
श्री भीमबहादुर तामांग ना.सु योजना शाखा tamangbhim576@gmail.com ९८६१५१९९७०
श्री सुरेश कार्की सव.इन्जिनियर प्राबिधिक शाखा ९८४१२५२८४६
श्री प्रदिपध्वज कार्की सव.इन्जिनियर प्राबिधिक शाखा ९८४९२७७३८८
श्री उमेश कुमार पौडेल सव.इन्जिनियर ९८४१०२६८४४
श्री प्रयत्न महत सव.इन्जिनियर ९८६०५६२९३२
श्री नेब बुढाथोकी सव.इन्जिनियर ९८५१२२५४७८
श्री तारादेवी दुलाल ना.सु ९८४९५११३२५
श्री जिबिका श्रेष्ठ कानुनी सहजकर्ता न्यायिक समिति ९८४०३२८७९२
श्री सिद्धि महर्जन सव.इन्जिनियर प्राबिधिक शाखा ९८४९१३२५९४
श्री शारदा बस्नेत सव.इन्जिनियर प्राबिधिक शाखा ९८४३७५५११८
श्री तिल बहादुर थापा सव.इन्जिनियर प्राबिधिक शाखा
श्री ओम प्रकाश जोशी अमिन प्राबिधिक शाखा ९८५११८३७९६
श्री सुनिता के सि खरिदार योजना शाखा kcsunita912@gmail.com 9841740532
श्री कमला थापा खरिदार राजस्व शाखा ९८५१२३९३३९
श्री मिना सिल्वाल खरिदार राजस्व शाखा ९८६१६१८८९१
शोभा बज्राचार्य खरिदार आर्थिक प्रशासन शाखा ९८४१९७३४८७
श्री मोहनश्याम महर्जन खरिदार जिन्सी शाखा maharjan211925@gmail.com ९८५१०७६९९४
श्री ज्योति कुमार महर्जन खरिदार नगरप्रमुखको स्वकीय सचिवालय ९८०१०१०१८४
श्री ओजस्वी थापा खरिदार नगरउपप्रमुखको स्वकीय सचिवालय
श्री जिना श्रेष्ठ इन्जिनियर पुनः निर्माण प्राधिकरण ९८६०६०१६८१
श्री शत्रुधन शाह अधिकृत जनस्वास्थ शाखा ९८६६४९६८२१
श्री सुदर्शन बजगाईं जनस्वास्थ्य निरीक्षक स्वास्थ्य शाखा sbajagain99@gmail.com ९८५१२२७२८६
श्री हरिकृष्ण विस्ट वडा सचिब वडा नम्बर १ ९८४१३५९३११
श्री जयराम सिलवाल वडा सचिब वडा नम्बर २ ९८४१६५९६५२
श्री प्रेम कुमारी राई वडा सचिब वडा नम्बर ३ ९८४९८८९५६३
श्री जुनु बुढाथोकी वडा सचिब वडा नम्बर ४ ९८५११९३१६८
श्री बालकृष्ण सिलवाल वडा सचिब वडा नम्बर ५ ९८५१०६८३४२
श्री समबहादुर राई वडा सचिब वडा नं ६ ९८६०७३२६९०
श्री रमाकान्त यादव वडा सचिब वडा नम्बर ७ ९८५१२४९९९०
श्री मुकुन्द घिमिरे वडा सचिब वडा नम्बर ८ ९८५१०४७८१५/९८४०५५४९८८
श्री रत्नमणि प्याकुरेल वडा सचिब वडा नम्बर ९ ९८४५१०४४४१
श्री शारदा लामिछाने वडा सचिब वडा नम्बर १० ९८४९७७४८८८
श्री अशोक आचार्य वडा सचिब वडा नम्बर ११ ९८४१५०३४०५
श्री रमेश बोहोरा वडा सचिब वडा नम्बर १३ ९८५११६६१३२
श्री बिमला बास्तोला वडा सचिब वडा नम्बर १४ ९८४९२८७८२६
श्री अनन्त महर्जन एम. आई. एस. अपरेटर राष्ट्रिय परिचय पत्र infinity.mhj@gmail.com ९८४००१८३७७
श्री सुरेन्द्र महर्जन एम. आई. एस. अपरेटर राष्ट्रिय परिचय पत्र ९८४३५१६००५
श्री सरु महर्जन फिल्ड सहायक राष्ट्रिय परिचय पत्र ९८४३१६६८२८